Umělcova cesta

Na těchto stránkách si můžete přečíst mé texty. V rámci psaní se snažím o upřímné přenesení mých emocí do textu. Jsem přesvědčena o tom, že pokud tvorba zrcadlí náš vnitřní svět, nic nemůže být špatně. A tak, pokud se zde dočtete něco hodně naštvaného, vezměte mě prosím na milost, znamená to jen, že jsem své naštvání "tady a teď" vtiskla do tvorby. Máme tendence lpět na svých myšlenkách i emocích a představujeme si, jak jsou součástí nás. Pro mě jsou myšlenky i emoce něco, co může existovat vedle nás - a právě ve chvíli, kdy dávám emoce na papír, vidím, že se z nich mohu poučit a nechat je s vděčností odejít. 

Umělcova cesta je kniha, kterou napsala Julia Cameron. Ve své knize ukazuje, jak můžeme pracovat s vnitřním kritikem a také, jak důležité je oprostit se od svého perfekcionismu a přijmout svou nejlepší verzi pro dnešní den. Zde jsou všechny mé nejlepší verze :-) 

1.

19.03.2020

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit...

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.