REFERENCE

Lucie Larsen

Manažerka EMS

Helena má talent na to vycítit, kde je zádrhel. Člověk se u ní může uvolnit a nechat se vést. Výsledek, kterého se člověk sám dopracuje, je překvapivý a uvolňující. V dnešní hektické době, která na nás klade velké nároky být nejlepší a nejúspěšnější, s sebou každý nese zatěžující břemeno. Díky Heleně se mi podařilo se s ním vnitřně vypořádat.

Zuzana Holá

Módní návrhářka Inle design, inledesign.com 

Helena mě provázela celým procesem pomocí zajímavých technik, aniž by mi podsouvala řešení. Po těchto sezeních jsem se nadšeně pustila do další práce na sobě a přínos našich schůzek viděla i na mé rozjíždějící se oděvní značce. Helena má velmi pozitivní přístup, dovede motivovat k vlastní práci a změně.  

Jana Vágnerová

Projektová manažerka, toho času na rodičovské dovolené

Nechat se koučovat Helenou byla jedna z nejlepších věcí, kterou jsem pro sebe mohla jako matka udělat. Vše, co se mi honilo hlavou a mnohdy mě brzdilo v posunu vpřed, jsem mohla při koučinku probrat a utřídit si. Sdělovat často citlivé osobní záležitosti nelze každému a u Heleny to šlo vždy úplně přirozeně a uvolněně. Na každé setkání jsem se vždy moc těšila. Šla jsem do toho tedy na 100 procent, bez ostychu a moc si této příležitosti svého osobnostního rozvoje cením.

Veronika Bláhová

Psycholožka

V průběhu nabízených koučovacích setkání jsem se ze strany Heleny setkala s nesmírnou vstřícností i ochotou. Díky svému střízlivému nadhledu a hlubokému porozumění mi umožnila načerpat novou energii do další životní fáze. Současně nesmírně oceňuji vřele lidský přístup projevený v průběhu komplikovanější situace, kdy se - nad rámec vymezeného času - sama zajímala o můj stav. Její způsob práce vždy souzněl s mými potřebami. Dle mého názoru se jednalo nejen o plně profesionálně vedený styl koučinku, ale především o skutečně léčivé setkání dvou bytostí. Doporučuji!

Monika Corley

Manažerka fit centra a sportovní instruktorka 

S Helenou je komunikace přirozená, nenucená, zajímavá, empatická, veselá a přesně takový je i koučink s ní. Koučinková sezení jsou příjemnou příležitostí odhalit vaše skutečné já a lépe porozumět vašemu hlubokému nitru a také objevit vaše touhy, nadšení, skryté talenty, ale i bolesti a překážky, které vám brání v pokroku dále. Při koučování vám Helena představí zcela jinou cestu uvažování a pomůže otevřít reálný životní směr, který je dosažitelný, daleko více naplněný a je v přirozené rovnováze s vašimi hodnotami. Vřele doporučuji.

Lucie Horáčková

Manažerka, toho času dcera pečující o nemocného otce

Helena byla jednou z klíčových osob, díky kterým jsem překonala nelehké období, kdy se mi sesypaly tři důležité životní pilíře najednou. Vděčím za to jejímu nadšení, zájmu o mne jako o klienta, angažovanosti, vlídnosti, trpělivosti a lidskému porozumění. Z každého koučování jsem si odnášela funkční metody, jak na sobě pracovat, ale také praktické nástroje, které mi usnadnily náročné fungování. Helena mi byla citlivým, ale přitom pevným a neúprosným průvodcem a mentorem. Jsem za tuto spolupráci vděčná a mnoho osvojeného si odnáším do dalšího života a fungování.